Dost (1.d)

Náš oddíl je součástí turnovského skautského střediska Štika. V současné době máme okolo 30 členek včetně vedoucích. Oddíl tvoří dvě družiny – Borůvky – holky od 10 let a Koaly – holky do 10 let.
Každá z družin má jednou týdně družinovou schůzku, kde se učíme skautským dovednostem, hrajeme hry nebo něco vyrábíme. Dále se scházíme na oddílových schůzkách a akcích, které jsou většinou nepravidelné, ale vždy o nich informujeme s dostatečným předstihem (v září a lednu rozdáváme plán na následující měsíce). Rády jezdíme na trampolíny či víkendovky, vozíme se na loďkách a hrajeme hry. Prostě se rády bavíme!
Vyvrcholením celoroční činnosti pak bývá čtrnáctidenní letní tábor. Na tuto akci se vždy všichni moc těší, protože ví, že zažijí spoustu legrace a zužitkují to, co se naučili v uplynulém roce.

Náš oddíl dlouhodobě spolupracuje s 3. chlapeckým oddílem, se kterým pořádá velkou část akcí – jak víkendovky, tak i letní tábor. Proto pokud máte doma sourozence a váháte, které oddíly si vybrat pro Vaše děti, tak u nás máte velkou šanci, že akce budou mít stejné termíny a tak tím pádem bude i organizace rodinného kalendáře jednodušší 🙂

Pokud vás předchozí informace zaujaly a chcete se dozvědět více o fungování našeho oddílu, otevřete si naše webové stránky. Nebo neváhejte napsat email nebo sms s případnými dotazy.

oficiální webové stránky oddílu: dost.skauting.cz

[Not a valid template]

Komentáře nejsou povoleny.