Na Divokém Západě – tábor 3. dívčího oddílu

V dálce se ozývalo ržání stojících koní u Saloonu a výstřely jednotlivých kovbojů – takovou atmosféru zažívaly holky 3. dívčího oddílu, jelikož jejich táborová hra se nesla v duchu Divokého Západu.  Jako každý rok vyjely Chobotnice na tábor prvních 14 dní v červenci a tentokrát tábořily na Radvanci u Nového Boru.

Chobotnice si za tábor osvojily základní kovbojské dovednosti jako je například střelba (třeba ze vzduchovky!), míchání drinků, lovení divoké zvěře a v neposlední řadě samozřejmě porážení banditů a dobývání města!

Za zmínku stojí samozřejmě také výlety – mladší Chobotnice se vydaly do Sloupu v Čechách, kde se byly koupat, navštívily lesní divadlo a top zážitkem byla pro nás jízda na koních! Starší holky se snažily překonat (a všem se to povedlo, gratuluji!) v rámci různých výsadků mimo tábor – a naštěstí se všechny v pořádku vrátily!

Posledním velkým zážitkem byly pro nás všechny sliby – náš oddíl se rozrostl o 11 nových skautek (jsme na Veverky moc pyšné) a o několik nových světlušek. Tak doufáme, že u nás holky vydrží co nejdéle!

Komentáře nejsou povoleny.